Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Brenna

CK Brenna - logoCestovní kancelář CK BRENNA

Aktuální informace pro rok 2107

Cestovní kancelář BRENNA vstupuje prodejem zájezdů LÉTO 2017 do své jubilejní 25. letní sezóny. CK BRENNA je zaměřena na letecké pobytové zájezdy z Prahy, Brna a Ostravy do Řecka, Turecka, Bulharska, Španělska, a Itálie - Sicílie a Kalábrie. Největší nabídku zájezdů tvoří řecké ostrovy – řecké ostrovy Thassos, Lefkada, Zakynthos, Ithaka, Korfu, Rhodos, Santorini, Kréta a Karpathos.

Dlouholeté zkušenosti, kvalitní popis destinací, důraz na poskytování přesných informací při prodeji zájezdů, odpovídající hodnocení hotelů, velmi dobrá znalost prostředí a místního jazyka našich delegátů, to je hlavní filosofie naší společnosti. S BRENNOU NA DOVOLENOU JIŽ 25 LET.

 

Info z předchozích let

Cestovní kancelář BRENNA vstupuje prodejem zájezdů LÉTO 2016 do své 24. letní sezóny. CK BRENNA je zaměřena na letecké pobytové zájezdy z Prahy, Brna a Ostravy do Řecka, Turecka, Španělska, a Itálie - Sicílie a Kalábrie. Největší nabídku zájezdů tvoří řecké ostrovy – řecké ostrovy Thassos, Lefkada, Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos, SantoriniKréta, Limnos, Karpathos, Korfu, Olympskou riviéru a Maliakos – Kamena Vourla.

Dlouholeté zkušenosti, kvalitní popis destinací, důraz na poskytování přesných informací při prodeji zájezdů, odpovídající hodnocení hotelů, velmi dobrá znalost prostředí a místního jazyka našich delegátů, to je hlavní filosofie naší společnosti. S BRENNOU NA DOVOLENOU JIŽ 24 LET.

Zobrazit zájezdy CK Brenna

 

LÉTO 2012 - 20. jubilejní sezóna CK BRENNA. Hlavní činností je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řecka – řecké ostrovy Thassos, Zakynthos, Lefkada, Lesbos, Samos, Kos, Rhodos a Kréta. Užít si s námi léto však můžete i v Turecku, Španělsku či na Mallorce. Dlouholeté zkušenosti, kvalitní popis destinací, důraz na poskytování přesných informací při prodeji zájezdů, fotogalerie napomáhající Vašemu výběru dovolené, odpovídající hodnocení hotelů, velmi dobrá znalost prostředí a místního jazyka našich delegátů, to je hlavní filosofie naší společnosti. S BRENNOU NA DOVOLENOU JIŽ 20 LET.

Info k zahájení prodeje zájezdů LÉTO 2011

28.12.2010

Zahájili jsme prodej zájezdů LÉTO 2011 cestovní kanceláře BRENNA. Novinkou pro rok 2011 je akce DÍTĚ pouze 2.990 Kč či 3. osoba pouze 2.990 Kč. Tato akce platí pouze do 31.1.2011. Klientům, kteří nečerpají akci dítě zdarma či 3. osoba zdarma nabízí CK BRENNA slevu 14 % za včasné zálohování v měsíci prosinci (max. 2 500 Kč/osoba). Tato sleva je účtována také z ceny osob na přistýlce.

V nabídce CK BRENNA naleznete letecké pobytové zájezdy na řecké ostrovy (ThassosZakynthos, Samos, Kos, Rhodos, Kréta), do Turecka, Egypta, Bulharska, na Kypr a do Španělska.

Každého nového klienta tato cestovní kancelář odmění dárkem - turistickým průvodcem "Řecké ostrovy" nebo "Turecká riviéra" v hodnotě 350,- a 250,- Kč podle zvolené destinace jeho dovolené či plážovou taškou v hodnotě 250,- Kč. Knihu nebo plážovou tašku dostane každý klient na letišti v den odletu.

A ještě doplněk od nás - CK Brenna při online rezervaci nabízí i slevu 300 Kč na smlouvu. Při rezervaci přes naše stránky o tuto slevu nepřijdete, dostanete ji samozřejmě také.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK BRENNA

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Brenna zůstává zachován, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Brenna.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK BRENNA jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Brenna můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

O cestovní kanceláři BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA byla založena 05.03.1992 se sídlem v Brně. Název pro cestovní kancelář BRENNA vzešel z názvu města Brna z přelomu 11. a 12. století. S tím je spojeno i logo CK, které prošlo několika úpravami, nicméně motiv brněnského draka zůstává.

Hlavní činností CK BRENNA je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řecka - řecké ostrovy Thassos, Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos, Kréta, Turecka - Turecká riviéra, Egypt, Kypr, Bulharsko a Španělska - ostrov Mallorca s odlety z Brna a Ostravy. Pro milovníky zimních sportů pořádáme lyžařské zájezdy do Itálie – oblast Tarvisio.

Naši nabídku pravidelně obnovujeme a přicházíme s novinkami – pro letní sezónu 2011 jsme připravili pobyty v Egyptě – letovisko Taba s možnostmi zajímavých výletů do Jeruzaléma v Izraeli či do Petry v Jordánsku, další novinkou pro rok 2011 je ostrov Kypr a Bulharsko – destinace Nesebr a Slunečné Pobřeží.

Cestovní kancelář BRENNA je členem Asociace cestovních kanceláří – ACK ČR

Adresa:

Cestovní kancelář BRENNA
Jakubské nám. 7, 602 00 Brno
Pracovní doba:

PO - PA     09:00 - 18:00 h

SO             09:00 - 13:00 h

CK BRENNA, s.r.o.
Telefon / Fax:

Tel: 542 215 255-6, 542 210 389
Fax: 542 213 490
Kontakt pro rezervace mimo pracovní dobu: 777 550 659
Email:

e-mail: brenna@brenna.cz Důležité údaje:

IČO: 26896451
DIČ: CZ26896451
Bankovní spojení: ČSOB, a.s.,
číslo účtu: 182298548/0300