Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vasso

Dům Vasso: Studia Vasso byla v posledních dvou sezónách mimořádně oblíbená. Nemalou měrou k tomu přispěla majitelka domu, která se o své návštěvníky příkladně stará. Pěstovaná zahrada, květináče plné pestrých květin - toto všechno zpříjemňuje a dotváří atmosféru dovolené. Studia Vasso se nachází v nejrušnějším letovisku Laganas na Zakynthosu, 150 m od taveren a malých supermarketů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vasso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
11
Žádná strava
Praha
Studio
7 950 Kč
11
Žádná strava
Ostrava
Studio
7 950 Kč
11
Žádná strava
Brno
Studio
7 950 Kč

Popis domu Vasso a ubytování:

Studia Vasso byla v posledních dvou sezónách mimořádně oblíbená. Nemalou měrou k tomu přispěla majitelka domu, která se o své návštěvníky příkladně stará. Pěstovaná zahrada, květináče plné pestrých květin - toto všechno zpříjemňuje a dotváří atmosféru dovolené. Studia Vasso se nachází v nejrušnějším letovisku Laganas na Zakynthosu, 150 m od taveren a malých supermarketů.

Ubytování je v prostorných studiích pro 2-3 osoby (3. postel přistýlka) v přízemí nebo na poschodí. Jsou jednoduše zařízena, každé studio má kuchyňský kout s ledničkou a základním vybavením, koupelnu (sprcha/WC), trezor a ventilátor (za příplatek), terasu nebo balkon. Za konzumaci v baru mohou hosté domu Vasso využívat bazén v sousedním hotelu Sorrenta nebo v domě Zefiros.

Pláž u hotelu Vasso

Dlouhá písečná pláž je od domu vzdálená jen 200 m.

Kapacita

7 studií pro 2-3 osoby

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Na první pohled jednoduchá budova, která ale voblíbenosti aspokojenosti mezi našimi klienty vyhrává na plné čáře. Po návratu zpláže najdete...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
11
Žádná strava
Praha
Studio
7 950 Kč
11
Žádná strava
Ostrava
Studio
7 950 Kč
11
Žádná strava
Brno
Studio
7 950 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.