Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nefeli

Příjemný menší hotel s rodinnou atmosférou se nachází v letovisku Argassi přímo u písečné pláže, v dosahu nákupních možností. Benefitem hotelu je nádherný výhled na moře ze všech standardních pokojů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nefeli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Nefeli

Resort Nefeli se nachází přímo u moře v letovisku Argassi, nákupní možnosti nedaleko hotelu cca 300 m, zastávka 300 m, bary, taverny, kavárny, restaurace cca 400 m od hotelu.

Vybavení

Hotel Nefeli disponuje 24hod. recepcí, 28 pokoji, bazénem s lehátky a slunečníky zdarma, travnatou terasou s lehátky a slunečníky zdarma. Hlavní restaurace, bar u bazénu, herna, billiár. Pro děti: dětský bazén a herna.


Ubytování

Všechny standardní pokoje mají výhled na moře s nádhernými západy slunce. Pokoje disponují klimatizací, ledničkou,SAT/LCD TV, trezorem, balkonem, koupelnou a WC.

Stravování

Dle ck: all inclusive: snídaně 8.00 - 10.00 hod., oběd 12.30. - 14.30 hod., večeře 19.00 - 21.00 hod. bufetového typu v hlavní restauraci s krásným výhledem na moře. Pozdní snídaně a snack v Pool baru 10.00 - 11.00 hod. Zmrzlina u bazénu 10.00.-18.00 hod. Studený a teplý snack u bazénu 11.00 - 18.00 hod., zákusky, koláče, káva, čaj v Pool Baru 16.00 - 17.00 hod., nealkoholické a alkoholické drinky (víno, pivo, brandy ouzo, vodka) 10.00 - 23.00 hod., 1x týdně ŘECKÁ NOC, slunečníky a lehátka zdarma, osušky zdarma (možná výměna 2x za týden)

Služby za poplatek

Klimatizace v období červen - září za poplatek 3 EUR/den.

Internet

WiFi zdarma

Aktuální popis od CK

DoporučeníHotel s velice kvalitním servisem a příjemnou atmosférou.Povinné příplatkyPobytová taxa 1,50 EUR/ pokoj/ noc splatná s den příjezdu na...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.