Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marietta

Studia Marietta v blízkosti písečné pláže, 500 metrů od centra letoviska Tsilivi zaujmou svojí atraktivní cenou a možností zajištění penze ve vedlejším aparthotelu Planos Beach.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marietta, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií Marietta

Budova se studii Marietta přímo navazuje na aparthotel Planos Beach, leží asi 100 m od písčité pláže a asi 500 m od centra letoviska Tsilivi.

Vybavení

vstupní místnost s TV, bar, WiFi zdarma ve veřejném prostoru, bazén je možné využívat zdarma u aparthotelu Planos Beach, lehátka a slunečníky u bazénu.

Ubytování v hotelu Marietta

2lůžková studia Marietta s možností 1-2 přistýlek (2 přistýlky pouze pro děti) mají koupelnu/WC, individuální klimatizaci, kuchyňský kout (základní nádobí, lednička, elo. vařič), TV, balkon/terasu s výhledem do kraje

Stravování

Dle ck, polopenze (v aparthotelu Planos Beach), Snídaně kontinentální bufetové, Večeře bufetové

Služby za poplatek

trezor, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Doporučení

Pěkná studia Marietta blízko pláže za atraktivní cenu. Polopenze zajištěna ve vedlejším aparthotelu Planos Beach, kde lze i využívat bazén.

Aktuální popis od CK

DoporučeníOblíbená pěkná studia blízko pláže za příznivou cenu. Polopenze zajištěna ve vedlejším aparthotelu Planos Beach, kde lze využívat i bazén....

Popis ubytování:Pokud toužíte po vysloveně klidném prostředí arodinné atmosféře na kosmopolitním ostrově Zakynthos, oblast Kypseli adům Marietta je pro vás...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.