Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Levante

Nově zrekonstruovaný hotel (v roce 2017) se nachází cca 100 metrů od centra letoviska Argassi, ve kterém je možnost nákupů, návštěvy barů a restaurací. Hotel je umístěn v jedné z místních uliček, těsně u malé písčito-oblázkové pláže typické pro toto letovisko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Levante, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Levante

Nově zrekonstruovaný hotel Levante (v roce 2017) se nachází cca 100 metrů od centra letoviska Argassi, ve kterém je možnost nákupů, návštěvy barů a restaurací. Hotel je umístěn v jedné z místních uliček, těsně u malé písčito-oblázkové pláže typické pro toto letovisko. Autobusová zastávka cca 200 metrů od hotelu, vzdálenost od letiště 5 km.

Vybavení

Menší vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén, terasa s výhledem na moře, Wi-Fi připojení k internetu

Sport a zábava

Bazén s integrovanou částí pro děti, lehátka a slunečníky.

Ubytování v hotelu Levante

Standardní pokoj - pro 2 osoby s možností 1 přistýlky, individuálně ovladatelná klimatizace (zdarma od poloviny června do poloviny září), koupelna (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), TV, lednice, telefon, trezor , balkon nebo terasa, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Stravování

Dle ck: All inclusive zahrnuje: snídaně (7.30-9.30), obědy (12.30­-14.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.00-23.00), během hlavních jídel jsou podávány pouze nealkoholické nápoje, pivo a víno.

Pláž

Malá oblázková pláž, místy s kameny (doporučujeme boty do vody), přímo pod hotelem Levante (z hotelové terasy je přístupná po několika schodech).

Aktuální popis od CK

StřediskoArgassiPolohaHotel je umístěn cca 100 m od centra letoviska s bary, restauracemi a obchody, cca 5 km od města Zakynthos a cca 6 km od letiště;...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.