Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kymaros vily

Vily Kymaros jsou obklopeny velkou zahradou s olivovými stromy a další zelení. Každá vila má bazén. Vilky stojí vysoko ve svahu nad zálivem Limni Keri a je odtud nádherný výhled na záliv a na ostrov Marathonissi. V Limni Keri je také nejbližší oblázková pláž, obchody a taverny. Vily se nachází na ostrově Zakynthos u letoviska Limni Keri.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kymaros vily, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita vily Kymaros

až 9 lůžek, vlastní stravování

Poloha:

vily Kymaros jsou obklopeny velkou zahradou s olivovými stromy a další zelení. Každá vila má bazén. Vilky stojí vysoko ve svahu nad zálivem Limni Keri a je odtud nádherný výhled na záliv a na ostrov Marathonissi. V Limni Keri je také nejbližší oblázková pláž, obchody a taverny.

Ubytování:

Vila Oniro (až pro 6 osob) je menší a má 2 ložnice pro 2 osoby. 1. ložnice má sprchu a WC a 2. ložnice má vanu s jakuzzi a WC. V obývací části jsou 2 rozkládací gauče (5. a 6. lůžko) a plně vybavená moderní kuchyně. Je odtud nádherný výhled na moře.

Vilu Lofos (až pro 9 osob) tvoří 2 samostatné jednotky Lofos alfa a Lofos beta, které svým obyvatelům zaručují soukromí. Lofos alfa je v přízemí a je to vlastně velký apartmán se 2 ložnicemi (každá má svojí koupelnu, 1. má sprchu a 2. má vanu s jakuzzi). V obývací části je sofa a plně vybavená moderní kuchyň a je odtud výhled na moře. Lofos beta je menší a v 1. patře. Z balkónu je nádherný panoramatický výhled na záliv Porto Kukla a na záliv Limni Keri. Je to také apartmán s 1 ložnicí s koupelnou a s obývací moderní kuchyní se 2 rozkládacími gauči.

Další vybavení vil:

V kuchyni je velká lednice s mrazákem, sporák s elektrickou troubou, myčka na nádobí, kávovar, varná konvice, touster, v obývací části je TV/SAT/DVD. Dále zde naleznete sejf, klimatizaci, na zahradě je pak místo na grilování a malé dětské hřiště.

Hodnocení:

vilky Kymaros (Oniro, Lofos) jsou luxusní a jsou postaveny v duchu starobylých domů ostrova Zakynthos. Budou vyhovovat i náročným klientům. Vzdálenost od pláže Limni Keri: cca 1 km. Vzdálenost od centra Limni Keri: cca 1,5 km.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.