Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gardelli Resort

Moderní  a pohodlný hotel leží přímo u krásné písečné pláže s průzračnou vodou. Cca. 200 m od centra Laganas, cca 100 m od mini-marketu a baru, cca 8 km od města Zakynthos; cca 6 km od letiště Zakynthos; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu (cca 1,6 EUR/město Zakynthos).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gardelli Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vybavení hotelu Gardelli Resort

2 budovy oddělené místní uličkou vedoucí na pláž, 74 pokojů, 2 patra, 2 výtahy, elegantní lobby, 24h. recepce; Alisahni restaurace blízko bazénu (k dispozici židličky pro děti), u večeře požadované formální oblečení (pánové - dlouhé kalhoty); Alisahni bar u bazénu, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za poplatek: lékař na vyžádání, au-pair, prádelna, půjčovna aut.

Sport a zábava

2 bazény, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 160 m², hl. 0,6-1,6 m a cca 200 m², hl. 0,6-1,7 m, u bazénu zdarma lehátka a slunečníky, osušky na kauci (cca 10 EUR; výměna a praní: 1 EUR); posilovna, stolní tenis; animace u bazénu pro dospělé a děti; za poplatek: videohry

Ubytování

standardní pokoj: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dítě), cca 18 m², moderní, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), bezplatné bezdrátové připojení k internetu, TV, telefon, lednice, trezor (za poplatek: cca 14 EUR/týden); zdarma dětská postýlka (nutno objednat předem); balkon (stůl a židle); boční výhled na moře za příplatek; rodinný pokoj: pro max. pro 4 os. (min. 3 os. plně platící), cca 28 m², skládá se ze 2 místností; vybavení jako standardní pokoje; rodinný pokoj za příplatek; boční nebo čelní výhled na moře za příplatek; superior: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), 18 m², který je vybaven jako standardní pokoj; boční výhled na moře; superior pokoj za příplatek; výhled na moře za příplatek.

Stravování

Dle ck: All inclusive zahrnuje: snídaně (8.00-10.00), obědy (13.00-14.30), večeře (19.00-21.00) formou švédských stolů; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.30-22.45).

Pláž u hotelu Gardelli Resort

Laganas, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu Gardelli Resort, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 8 EUR / den), osušky na kauci (cca 10 EUR; výměna: 1 EUR).

Aktuální popis od CK

StřediskoLaganasPolohacca 200 m od centra LAGANAS, cca 100 m od mini-marketu a baru, cca 8 km od města Zakynthos; cca 6 km od letiště Zakynthos; autobusová...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.