Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Azure Memories

Moderní dobře udržovaný hotel je obklopen vzrostlou zahradou. Hotel je dobře vybavený. V okolí hotelu jsou nákupní možnosti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Azure Memories, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Azure Memories

Turistické letovisko Tsilivi je v západní části ostrova a patří mezi nejhezčí oblasti. V okolí hotelu Azure Memories se nachází restaurace, bary a různé obchody a obchůdky.

Vybavení

Hotel, který na konci roku 2016 prošel rekonstrukcí, se skládá z několika vilových budov a jedné hlavní budovy s pokoji, se nachází v udržované zahradě. Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, vnější bazén s lehátky a slunečníky. Hosté mohou využívat i vybavení sesterského Azure Resort and Spa.

Sport a zábava

Bazén, animační programy u hotelu Azure Resort and Spa. Za poplatek: wellness centrum v hotelu Azure Resort and Spa nabízející masáže a kosmetické procedury.

Ubytování v hotelu Azure Memories

Moderní dvoulůžkové pokoje ve vilách nebo hlavní budově jsou vybavené klimatizací, Wi-Fi připojením, SAT TV, lednicí a vlastním příslušenstvím (sprchový kout, WC, fén), balkon nebo terasa. Trezor na pokoji za poplatek.

Stravování

Dle ck: All inclusive bufetovou formou v hlavní restauraci, lehké občerstvení během dne. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným sestupem dna je cca 1km od hotelu Azure Memories. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Aktuální popis od CK

StřediskoTsiliviPolohaHotelový komplex hlavní budovy a vil je situován v zahradě, v centru letoviska, cca 4 km od města Zakynthos a cca 6 km od letiště,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.