Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Andreolas Beach

Hotel je situován přímo u dlouhé písečné pláže v jednom z největších turistických letovisek ostrova - Laganas. Asi 700 m od hotelu se nachází rušné zábavní a nákupní centrum, kde naleznete velké množství restaurací, barů, obchodů a diskoték. Poloha hotelu Andreolas Beach potěší zejména ty, kteří se po celodenním koupání a odpočinku na pláži rádi vydají do víru nočního života.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Andreolas Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Andreolas Beach

Hotel je situován přímo u dlouhé písečné pláže v jednom z největších turistických letovisek ostrova - Laganas. Asi 700 m od hotelu se nachází rušné zábavní a nákupní centrum, kde naleznete velké množství restaurací, barů, obchodů a diskoték. Poloha hotelu Andreolas Beach potěší zejména ty, kteří se po celodenním koupání a odpočinku na pláži rádi vydají do víru nočního života. Vzdálenost od letiště 6 km.

Vybavení hotelu

V hotelu Andreolas Beach se nachází vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace; snack bar, televizní místnost, Wi-Fi připojení a internetový koutek za poplatek. Osvěžit se m můžete v hotelovém bazénu.

Vybavení pokojů

  • individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek dle CK)
  • telefon
  • lednička
  • trezor na recepci (za poplatek dle CK )
  • vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo vanou; vysoušeč vlasů; WC)
  • balkon nebo terasa

Stravování

dle CK, snídaně kontinentální formou bufetu

Pláž

Písčitá s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Nemotorizované vodní sporty (za poplatek)

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Přímo na hezké písečné pláži spozvolným vstupem do moře avklidnější části vyhledávaného letoviska Laganas stojí menší hotel Andreolas. Jeho...

Polohavelmi příjemný menší hotel s přátelskou atmosférou se nachází v klidné části Laganasu, nejvyhledávanějším letovisku na ostrově. Nedaleko jsou obchody,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.