Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Princess Calypso

Příjemný hotel je umístěn v udržované zahradě přímo u krásné písečné pláže Prinos. Níkupní možnosti jsou přibližně 5 min. od hotelu. Kvalitní hotelové služby, dobrá poloha. Hotel pouze pro dospělé.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Princess Calypso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Princess Calypso

Hotel Princess Calypso leží 20 m od písečné pláže, která je oddělena od hotelu místní nefrekventovanou silnicí, v klidné části menšího letoviska Skala Prinos. Do přístavu, kde najdete také kavárny, bary a supermarket se dostanete příjemnou cca 5 minutovu procházkou. Do hlavního města Limenas vzdáleného cca 15 km je možné autobusové spojení.

Vybavení hotelu Princess Calypso

Renovovaný hotel Princess Calypso nabízí recepci, snídaňovou jídelnu, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, osušky k bazénu (výměna zdrama), parkoviště.

Ubytování

20 dvoulůžkových pokojů, nabízí klimatizaci, 1x 2lůžko, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, miniledničku, SAT/TV, trezor. Pokoje s výhledem na bazén, na hory nebo s částečným výhledem na moře.

Stravování

Dle ck: snídaně

Internet

WiFi zdarma.

Aktuální popis od CK

DoporučeníKvalitní hotelové služby, dobrá poloha. Hotel pouze pro dospělé.Povinné příplatkyPobytová taxa 1,50 EUR za pokoj/noc splatná v den příjezdu na...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.