Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aeria hotel

Vklidném prostředí letoviska Astris na ostrově Thassos se nachází v pěkné zahradě s krásným výhledem na záliv hotel Aeira. Hotel Aeira je dobrou volbou pro klienty vyhledávající klidné a romantické prostředí s hotelovým zázemím.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aeria hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Aeria

Hotel Aeria je umístěn v pěkné zahradě nad mořem s krásným výhledem na záliv a menší přírodní pláž, ve vzdálenosti cca 50 kilometrů od hlavního města Limenas a cca 8 kilometrů od městečka Potos.

Vybavení hotelu Aeria

Hotel Aeria má tři budovy s pokoji a bazén. Klienti tohoto hotelu využívají zařízení a veškerých služeb hotelu Aeolis, který se nachází ve stejném areálu. WI-FI ve veřejných prostorách hotelu.

Pokoje

Nově zrekonstruované standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají klimatizaci, lednici, menší plazmový televizor, WI-FI připojení, koupelnu se sprchou a balkon s výhledem na moře a do okolí.

Sport a zábava

Tenisový kurt, posilovna, nabídka různých masážních procedur.

Stravování

Dle ck, polopenze bufetovým způsobem. Možnost formy stravování all-inclusive formou plné penze s nápoji mezi 12:00-17:00 a 18:00-22:00 v hotelu Aeolis.

Tipy pro správnou volbu

romantické klidné prostředí | možnost výběru formy stravování | vhodné pro klienty vyhledávající klidnou dovolenou

Pláž

Menší přírodní romantická pláž je přímo pod hotelem Aeria po strmější cestě cca 200 metrů od hotelu. Pláž je písečná s oblázky, při vstupu do moře jsou větší oblázky a místy kamenité dno. Na vzdálenější organizovanou pláž Psili Amos hotel zajišťuje dopravu zdarma.

Aktuální popis od CK

StřediskoAstrisPolohaHotelový komplex tří budov je situován na kopci v zahradě, uprostřed olivových hájů s výhledem na hory, cca 7 km od městečka Potos a cca...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.