Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Venus Beach

Hotel Venus Beach má ideální polohu přímo u krásné pláže v centru střediska Kamari na Santorini, od pláže ho odděluje pouze pobřežní promenáda lemovaná obchůdky a restauracemi. Z hotelového baru je výhled přímo na pláž a moře. Pouhých 100 m od hotelu se nacházejí další bary a restaurace.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Venus Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Venus Beach

Hotel Venus Beach má ideální polohu přímo u krásné pláže v centru střediska Kamari, od pláže ho odděluje pouze pobřežní promenáda lemovaná obchůdky a restauracemi. Z hotelového baru je výhled přímo na pláž a moře. Pouhých 100 m od hotelu se nacházejí další bary a restaurace.

Pláž

přímo u písčito-oblázkové pláže

Vybavení hotelu Venus Beach

22 pokojů, 33 junior suit, 5 superior junior suit s vlastním bazénkem s jacuzzi, recepce, směnárna, pronájem aut, internet, 2 restaurace (klimatizovaná restaurace, kde se podávají večeře a venkovní a´la carte restaurace s barem u pláže), 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma), snack bar u bazénu, sauna, turecké lázně, masáže, venkovní a vnitřní jacuzzi.

Služby

služby spa centra: jacuzzi, sauna, turecká lázeň, masáže a relaxační/zkrášlující procedury. V recepci možnost zapůjčení plážových osušek – oproti vratnému depozitu.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje s terasou, lodžií, terasou nebo balkonem (většina pokojů s lodžií), SAT/TV, ledničkou, rádiem, telefonem, trezorem (za poplatek), koupelnou se soc. zařízením (vysoušečem vlasů) – možnost max. 1 přistýlky. Junior suity prostornější, superior junior suity prostorné s venkovním privátním vyhřívaným jacuzzi (možnost až 2 přistýlek pro děti – formou přistýlky/rozkládacího sofa apod.).

Děti

dětský bazén, herna pro děti.

Doporučení pro hotel Venus Beach

Příjemný postupně renovovaný hotel Venus Beach s bufetovou polopenzí má ideální polohou u pobřežní promenády, je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Velmi oblíbený – doporučujeme včasnou rezervaci.

Aktuální popis od CK

DoporučeníPříjemný, postupně renovovaný hotel sbufetovou polopenzí a chutnou kuchyní, s ideální polohou upobřežní promenády, vhodný pro všechny věkové...

DoporučeníPříjemný, postupně renovovaný hotel sbufetovou polopenzí a chutnou kuchyní, s ideální polohou upobřežní promenády, vhodný pro všechny věkové...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.