Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Venus Beach

Hotel Venus Beach má ideální polohu přímo u krásné pláže v centru střediska Kamari na Santorini, od pláže ho odděluje pouze pobřežní promenáda lemovaná obchůdky a restauracemi. Z hotelového baru je výhled přímo na pláž a moře. Pouhých 100 m od hotelu se nacházejí další bary a restaurace.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Venus Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Venus Beach

Hotel Venus Beach má ideální polohu přímo u krásné pláže v centru střediska Kamari, od pláže ho odděluje pouze pobřežní promenáda lemovaná obchůdky a restauracemi. Z hotelového baru je výhled přímo na pláž a moře. Pouhých 100 m od hotelu se nacházejí další bary a restaurace.

Pláž

přímo u písčito-oblázkové pláže

Vybavení hotelu Venus Beach

22 pokojů, 33 junior suit, 5 superior junior suit s vlastním bazénkem s jacuzzi, recepce, směnárna, pronájem aut, internet, 2 restaurace (klimatizovaná restaurace, kde se podávají večeře a venkovní a´la carte restaurace s barem u pláže), 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma), snack bar u bazénu, sauna, turecké lázně, masáže, venkovní a vnitřní jacuzzi.

Služby

služby spa centra: jacuzzi, sauna, turecká lázeň, masáže a relaxační/zkrášlující procedury. V recepci možnost zapůjčení plážových osušek – oproti vratnému depozitu.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje s terasou, lodžií, terasou nebo balkonem (většina pokojů s lodžií), SAT/TV, ledničkou, rádiem, telefonem, trezorem (za poplatek), koupelnou se soc. zařízením (vysoušečem vlasů) – možnost max. 1 přistýlky. Junior suity prostornější, superior junior suity prostorné s venkovním privátním vyhřívaným jacuzzi (možnost až 2 přistýlek pro děti – formou přistýlky/rozkládacího sofa apod.).

Děti

dětský bazén, herna pro děti.

Doporučení pro hotel Venus Beach

Příjemný postupně renovovaný hotel Venus Beach s bufetovou polopenzí má ideální polohou u pobřežní promenády, je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Velmi oblíbený – doporučujeme včasnou rezervaci.

Aktuální popis od CK

DoporučeníPříjemný, postupně renovovaný hotel sbufetovou polopenzí a chutnou kuchyní, s ideální polohou upobřežní promenády, vhodný pro všechny věkové...

DoporučeníPříjemný, postupně renovovaný hotel sbufetovou polopenzí a chutnou kuchyní, s ideální polohou upobřežní promenády, vhodný pro všechny věkové...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.