Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunshine

Hotel Sunshine se nachází ve známém letovisku Kamari na ostrově Santorini, které je vzdáleno cca 14 km od hlavního města Fira a 6 km od letiště. Příjemný hotel stojí přímo u písečné pláže na úpatí hor. Restaurace a obchody jsou v bezprostřední blízkosti.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunshine, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunshine

Hotel Sunshine se nachází ve známém letovisku Kamari, které je vzdáleno cca 14 km od hlavního města Fira a 6 km od letiště. Příjemný hotel stojí přímo u písečné pláže na úpatí hor. Restaurace a obchody jsou v bezprostřední blízkosti.

Stravování

Snídaně. Rozšířené kontinentální snídaně se podávají v hotelu formou bufetu.

Ubytování v Sunshine

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), TV/SAT, centrální klimatizací, ledničkou, telefonem a balkonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

V hotelu Sunshine je vstupní hala s recepcí,která je hostům k dispozi 24 h denně,TV koutek,internet za poplatek, místnost, kde se podávají snídaně, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma

Pláž

Hotel Sunshine se nachází přímo u široké písečné pláže s nabídkou vodních sportů,lehátek a slunečníků (vše za poplatek).

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.