Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Summer Dream

Menší útulný hotel se nachází na Santorini v klidné uličce, cca 120 m od pláže a 100 m od centra letoviska Kamari. Je tvořen dvěma budovami a svým hostům nabízí příjemnou rodinnou atmosféru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Summer Dream, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Summer Dream

Menší útulný hotel Summer Dream se nachází v klidné uličce, cca 120 m od pláže a 100 m od centra letoviska. Je tvořen dvěma budovami a svým hostům nabízí příjemnou rodinnou atmosféru.

Stravování

Snídaně je rozšířená kontinentální podávaná formou bufetu v hotelu, večeře formou menu lze dokoupit v blízké restauraci.

Ubytování v hotelu Summer Dream

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou s vlastním soc. zařízením a jsou vkusně vybavené, mají klimatizaci, ledničku, telefon, vysoušeč vlasů, TV, balkón se zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Většina pokojů má částečný výhled na moře.

Vybavení a služby

V hotelu Summer Dream je recepce s halou, místnost pro podávání snídaní, pěkný bazén se sluneční terasou (lehátka, slunečníky zdarma u bazénu), pool bar.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.