Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Santorini Reflexions Sea

Krásný komplex studií a apartmánů postavených na Santorini v tradičním ostrovním stylu v pěkně upravené zahradě s buganviliemi, jasmíny a kaktusy. Při jeho výstavbě byly použity červené a černé lávové kameny, které kontrastují s čistě bílými zdmi. Nachází se přímo na plážové promenádě, jen 50 metrů od pláže a v dosahu místních taveren a barů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Santorini Reflexions Sea, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Santorini Reflexions Sea

Krásný komplex studií a apartmánů Santorini Reflexions Sea postavených v tradičním ostrovním stylu v pěkně upravené zahradě s buganviliemi, jasmíny a kaktusy. Při jeho výstavbě byly použity červené a černé lávové kameny, které kontrastují s čistě bílými zdmi. Hotel Santorini Reflexions Sea se nachází přímo na plážové promenádě, jen 50 metrů od pláže a v dosahu místních taveren a barů.

Vybavení

Designový bazén s lehátky a slunečníky, která jsou klientům k dispozici bez poplatku, jacuzzi, snack bar a terasa pro podávání snídaní.

Ubytování v hotelu Santorini Reflexions Sea

Pěkně zařízená klimatizovaná studia pro 2 osoby mají obývací ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, satelitní televizi, CD přehrávač, trezor, balkon nebo terasu. Pro 2-3 osoby je zajišťováno ubytování v apartmánu s oddělenou ložnicí.

Stravování

Snídaně formou bufetu

Aktuální popis od CK

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.