Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Regina Mare

Luxusní a romantický komplex vestavěný do skal s nezapomenutelným výhledem do kaldery ostrova Santorini. Pláže jsou od tohoto klidného a romantického místa vzdálené asi 3 kilometry.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Regina Mare, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
Jen snídaně
Praha
Hotelový pokoj
44 890 Kč

Poloha hotelu Regina Mare

Regina Mare je luxusní a romantický komplex vestavěný do skal s nezapomenutelným výhledem do kaldery. Pláže jsou od tohoto klidného, romantického místa vzdálené asi 3 kilometry.

Stravování

Snídaně jsou formou bohatého bufetu.

Ubytování v hotelu Regina Mare

Pokoje pro 2 až 3 osoby s výhledem na kalderu mají sociální zařízení, SAT TV, telefon, minibar, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku (za poplatek) a klimatizaci. Pokoje mají terasu nebo balkon.

Vybavení a služby

V komplexu Regina Mare se nachází venkovní bazén s lehátky a slunečníky, snack-pool bar, snídaňová místnost s venkovní částí. Všechny místnosti a terasy jsou směrovány k výhledu do Kaldéry. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit klidnou a romantickou dovolenou.

Aktuální popis od CK

PopisHotel je pro osoby starší 16 let.Poloha a popisRegina Mare je postaven přímo na okraji útesu v Imerovigli, malebné tradiční vesnici Santorini, jen 2 km...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
Jen snídaně
Praha
Hotelový pokoj
44 890 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.