Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mary studia

Komplex studií je postavený v kykladském stylu ostrova Santorini a je tvořen 3 budovami. Ideální poloha cca 200 m od pláže a 100 m od centra zaručuje ubytování vhodné pro všechny věkové kategorie. Supermarket i pekárna se nachází v těsné blízkosti studií.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mary studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Mary

Komplex studií Mary je postavený v kykladském stylu a je tvořen 3 budovami. Ideální poloha cca 200 m od pláže a 100 m od centra zaručuje ubytování vhodné pro všechny věkové kategorie. Supermarket i pekárna se nachází v těsné blízkosti studií.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze nebo večeří v blízké restauraci.

Ubytování

Stylově zařízená studia mary pro 2 a 3 osoby a apartmány pro 4 až 5 osob. Studia a apartmány jsou vždy vybavena vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí, TV, klimatizací a balkónem se zahradním nábytkem. V nabídce jsou také pokoje typu superior.

Vybavení a služby

Hostům studií Mary je k dispozici bazén s lehátky a slunečníky, sluneční terasa.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na řecký romantický ostrov Santorini, který je nejjižnějším ostrovem Kykladského souostroví, kam naše...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.