Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Levante Beach

Hotel Levante Beach má ideální polohu přímo na pobřežní promenádě oblíbeného letoviska Kamari. Hotel sestává z několika v řadě za sebou umístěných patrových budov. Ubytování v hotelu Levante Beach ocení ti, kteří mají rádi procházky po pobřežní promenádě plné restaurací, barů, kaváren a obchůdků.  

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Levante Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Levante Beach

Hotel Levante Beach sestávající z několika v řadě za sebou umístěných patrových budov má ideální polohu přímo na pobřežní promenádě. Vzdálenost od centra střediska je cca 150 metrů.

Vybavení hotelu Levante Beach

Recepce, televizní místnost, restaurace, bar u bazénu a bazén.

Vybavení pokojů

V hotelu Levante Beach se nacházejí standardní pokoje s možností přistýlky, které  jsou vybaveny koupelnou s neoddělenou sprchou, WC, klimatizací, radiem, TV-SAT, telefonem, lednicí, trezorem (za poplatek dle CK), vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou.

Pláž

Přímo před hotelem  Levante Beach přes pobřežní promenádu se nachází písečná pláž s hrubým tmavým pískem a oblázky. Slunečníky a lehátka na pláži k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

Možnost procházek po pobřežní promenádě nebo v uličkách střediska s množstvím taveren a obchůdků. Bohatá nabídka fakultativních výletů.

Stravování

dle CK, Bufetové snídaně jsou podávány v hotelové restauraci. Možnost fakultativních večeří v nedaleké taverně.

Aktuální popis od CK

DoporučeníNovinkou v naší nabídce je rodinný hotel postavený v tradičním kykladském stylu, který Vás přivítá svou přátelskou atmosférou, řeckou pohostinností...

Poloha a popisLevante Beach Hotel se nachází pouhých 10 m od černé písečné pláže v letovisku Kamari. Kamari je známým letoviskem na Santorini s nákupním...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.