Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

La Mer Deluxe

Hotel La Mer Deluxe je zcela nový hotelový komplex v kykladském stylu ostrova Santorini, od pobřežní promenády a široké písčité pláže letoviska Kamari je vzdálen cca 50 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili La Mer Deluxe, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu La Mer Deluxe

Hotel La Mer Deluxe je zcela nový hotelový komplex v kykladském stylu ostrova Santorini, od pobřežní promenády a široké písčité pláže letoviska Kamari je vzdálen cca 50 metrů.

Vybavení hotelu

recepce, 24hodinový pokojový servis, 2 bazény, lobby bar, restaurace, gourmet restaurace u bazénu, WiFi v celém areálu, business a konferenční centrum (možnost vypůjčení laptopu), posilovna, stolní tenis, parkoviště.

Pláž

Hotel La Mer Deluxe je cca 50 m od písčito-oblázkové pláže

Strava

Snídaně

bufetové (americký bufet)

Večeře

za příplatek servírované

Služby

lehátka a slunečníky na pláži, pokojový servis, služby beauty centra, kadeřnictví, obchůdky, hammam, squash,půjčení laptopu.

Ubytování v hotelu

moderně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), velkoplošná SAT/TV, rádio, telefon, trezor (za poplatek), minibar, klimatizace, WiFi, CD/DVD přehrávač. Standardní pokoje s možností přistýlky, "Executive" – s lůžkem "king size"; novomanželské "Honeymoon" pokoje s jacuzzi; suity s oddělenou ložnicí a jacuzzi.

Doporučení CK

Hotel La Mer Deluxe je nový hotelový komplex v kykladském stylu s ideální polohou blízko pláže, centra Kamari – vhodný i pro obchodní setkání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.