Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kamari Beach

Velmi žádaný hotel v centru Kamari a přímo u promenády. Věříme, že se zde bude líbit klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kamari Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kamari Beach

Hotel Kamari Beach je přímo na promenádě, od pláže jej dělí jen pěší zóna s restauracemi, butiky a obchůdky. Nachází se v centrální části promenády, blíže k hoře se starou Thérou na vrcholu.

Vybavení hotelu Kamari Beach

Recepce, místnost k podávání snídaní, restaurace, bar u bazénu a snack bar, místnost s TV, biliár, posilovna, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži (za poplatek). Hotel za malý poplatek půjčuje osušky k bazénu.

Ubytování

Všech 109 pokojů, apartmánů a duplexů je vybaveno koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, SAT/TV, trezorem, ledničkou, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Pokoj může mít 1 přistýlku (standardní lůžko) pro dítě či dosp. os. Standardní pokoje s výhledem na moře jsou na vyžádání a za příplatek. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Stravování

Dle ck: snídaně bufetové (v americkém stylu)

Služby za poplatek

Trezor (1,5 EUR/ den), osuška k bazénu (1 EUR/ den), lehátka, slunečníky na pláži.

Internet

WiFi je zdarma v celém areálu hotelu.

Aktuální popis od CK

DoporučeníVelmi žádaný hotel v centru Kamari a přímo u promenády. Věříme, že se zde bude líbit klientům všech věkových kategorií i rodinám s...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.