Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ira studia

Příjemný komplex studií s vlastním bazénem leží v klidném prostředí letoviska Kamari. Krátkou procházkou se dostanete k promenádě  s nabídnou obchodů, kaváren a tradičních taveren. Pláž je vzdálena asi 700 m od studií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ira studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis studií Ira

Příjemný rodinný komplex Ira studia je ideální pro páry nebo rodiny s dětmi, kteří hledají dovolenou v klidné oblasti. Příjemnou asi 10 minutovou procházkou se dostanete na promenádu, kde můžete navštivit tradiční taverny, kavárny či obchůdky se suvenýry. V blízkosti ubytování se nachází autobusová zastávka ze které se dostanete do hlavního města Fira s neopakovatelným výhledem a atmosférou. V okolí se nachází supermarket.

Vybavení hotelu Ira studia

Bazén - lehátka a slunečníky u bazénu - bar u bazénu s TV - posezení u baru - parkovací plochy

Vybavení pokoje

Nabízíme 2-lůžková a 3-lůžková studia. - klimatizace (za poplatek cca 40 EUR/7 nocí) - trezor (zdarma) - kuchyňský kout se základním vybavením - chladnička - koupelna se sprchovým koutem - terasa

Stravování

Bez stravování. Snídaně - v hotelu Alia***, který se nachází 50 m od hotelu.

Pláž a plážový servis

Pláž v Kamari, která je známá svým černým pískem, je vzdálena cca 700 metrů.

Sport a zábava

Nedaleko se nachází oblíbené letní kino.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisPříjemný rodinný komplex je ideální pro páry nebo rodiny s dětmi, kteří hledají dovolenou v klidné oblasti. Příjemnou asi 10 minutovou...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.