Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hermes

Menší dvoupatrový hotel, vystavěný v klasickém stylu, sestávající ze dvou budov se nachází na klidnějším místě ve středisku Kamari na ostrově Santorini, cca 150 m od pobřežní promenády. Městečko Fira je vzdáleno cca 8 km, vzdálenost od letiště je pak cca 5 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hermes, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Hermes

Menší dvoupatrový hotel Hermes, vystavěný v klasickém stylu, sestávající ze dvou budov se nachází na klidnějším místě ve středisku Kamari cca 150 m od pobřežní promenády. Městečko Fira je vzdáleno cca 8 km, vzdálenost od letiště je pak cca 5 km.

Pláž

Oblázková pláž se nachází cca 150 m od hotelu Hermes. Slunečníky a lehátka na pláži k dispozici za poplatek.

Vybavení hotelu Hermes

Recepce, bar, menší hotelová restaurace, výtah v přední budově, internet (za poplatek), televizní kout, bazén s terasou na opalování a vířivka.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, telefonem, vysoušečem vlasů, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo ­terasou.

Stravování

Dle zájezdu - možno snídaně formou bufetu, fakultativně servírované večeře.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.