Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Sun

Studia a apartmány Golden Sun se nachází na kopci nad černou písečnou pláží v atraktivním a vyhledávaném prázdninovém středisku Kamari, nedaleko jeho živého centra s nákupními možnostmi, restauracemi a bary. V blízkosti studií a apartmánů se nachází obchody i restaurace, pobyt zde můžeme doporučit všem věkovým kategoriím klientů, s výjimkou osob s pohybovým omezením.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Sun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golden Sun

Hotel Golden Sun se studii a apartmány skládající se ze 2 budov se nachází na vyvýšené pozici přímo nad  černou písečnou  pláží v letovisku Kamari, nedaleko jeho centra s obchody a restauracemi, 4 km od letiště a 10 km od hlavního města Thira. U hotelu jsou supermarkety a restaurace. Vzhledem ke své poloze hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu.

Vybavení hotelu Golden Sun

Recepce, bar u bazénu, snack bar, bazén.

Ubytování

Hotel Golden Sun nabízí studia až pro 3 osoby a apartmány až pro 4 osoby. Jednotky jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, kávovarem, ledničkou, plně vybavenou kuchyňkou, hudbou, trezorem, SAT TV a balkónem.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den).

Strava

Dle CK. Vlastní strava.

Pláž

10 min chůze od pláže

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.