Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

El Greco Resort

Velmi luxusní hotel El Greco Resort se nachází v atraktivní lokalitě, poblíž hlavního města Santorini, u města Thira a my jej můžeme díky jeho kvalitním službám a špičkovému zázemí doporučit i náročnějším klientům, pouze pro osoby s omezením pohybového aparátu není vzhledem ke své poloze vhodný.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili El Greco Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha El Greco Resortu

Luxusní hotel se nachází pouze několik minut jízdy od hlavního města Thira, nedaleko obchodů, restaurací a barů a 7 km od letiště. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Vzhledem ke své poloze hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu.

Vybavení El Greco Resortu

Recepce, společenská místnost s TV, konferenční centrum, internet, lékař na zavolání, restaurace La Pergola, kavárna Greco, snack bar Aiolos u bazénů, 4 bazény, 2 venkovní vířivky, fitness, soukromá kaple.

Ubytování

Hotel El Greco nabízí standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a nadstandardní pokoje a junior suity až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, mini barem, telefonem, SAT TV, trezorem a balkónem nebo terasou. Junior suity jsou dvoupatrové – v přízemí je obývací pokoj a v patře ložnice.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, internet, fitness, mini bar, trezor (cca 2 EUR/den).

Pro děti

Dětský bazén, vysoké židle v restauraci.

Strava

Dle CK. Snídaně: bufetové snídaně. Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře.

Pláž

7 km od nejbližší pláže

Aktuální popis od CK

Poloha a popisEL Greco hotel je místo které kombinuje jednoduchost s krásou, aby se Váš pobyt v resortu opravdu stal nezapomenutelným zážitkem. El Greco...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.