Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Delfini Villas

Luxusní komplex Delfini Villas nacházející se na idylickém místě Santorini s úchvatným výhledem na Calderu, přímo v městečku Oia doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají romantická místa se spletí bílých uliček plných krámků, taveren s posezením přímo na útesu. Doporučujeme i klientům, kteří se rozhodnou pro sňatek třeba při romantickém západu slunce.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Delfini Villas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Polohahotelu Delfini Villas

Menší rodinný stylový hotel postavený v tradičním kykladském stylu leží cca 300 m nad mořem. Hotel Delfini Villas se nachází na severozápadní části ostrova v centru půvabného městečka Oia. Vzdálenost od letiště je 20 km, od města Fira 10 km a od přístavu 24 km. Autobusová zastávka a supermarket se nachází cca 50 m od hotelu Delfini Villas.

Stravování

Dle ck, snídaně dle výběru hostů jsou podávány přímo na hotelový pokoj.

Ubytování v Delfini Villas

Elegantně zařízené pokoje s balkonem s vířivkou jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), TV/SAT, CD přehrávačem, telefonem, trezorem a chladničkou. Zařízení pro přípravu kávy a čaje, láhev vína a ovoce na uvítanou na pokoji zdarma. Hotel Delfini Villas nabízí několik typů ubytování – pokoje typu exclusive, junior suity a executive suity (ceny na vyžádání). Všechny pokoje mají výhled na moře.

Vybavení

Recepce, Wi-Fi a internetový koutek (zdarma), pokojový servis. Klientům je k dispozici také venkovní bazén s vířivkou (u vedlejšího komplexu), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma

Pláž

Hotel Delfini Villas se nachází cca 500 m od pláže Armeni či Amoudi (sestup na obě pláže po cca 250 schodech) a cca 2 km od pláže Baxedes (dostupná po silnici).

Doporučení

Luxusní komplex Delfini Villas nacházející se na idylickém místě s úchvatným výhledem na Calderu, okolní ostrůvky a západy slunce slibuje nezapomenutelnou dovolenou všem romantickým duším. Úzké uličky malebného městečka Oia lemované bílomodrými domečky a kostelíky přímo vybízí k večerním procházkám ve dvou. Hotel je přímo ideálním místem pro svatební cestu.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.