Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Caldera´s Dolphin

Luxusně vybavený hotel leží ve svahu s panoramatickým výhledem na moře a  Calderu. Malá tradiční vesnička Megalohori se strmými ulicemi a typickou modrobílou architekturou zaujme všechny romantiky vyhledávající klidné prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Caldera´s Dolphin, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Caldera´s Dolphin

Caldera´s Dolphin Suites se nachází na útesu obce Megalochori. Nabízí panoramatický výhled na Santorini Caldera, sopku a západ slunce. Megalochori patří mezi jednu z tradičních vesnic ostrova se strmými uličkami a typickými bílými domky. Najdete zde tradiční taverny, kde můžete ochutnat místní speciality. Letiště je vzdáleno cca 7 km.

Vybavení hotelu Caldera´s Dolphin

- 24 hodinovou recepcí, - restaurací, která je otevřena od 12:30-22:30 - terasou s bazénem a slunečníky, barem u bazénu (otevřen od 11:00- 23:00), - parkovištěm (zdarma), - Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích - SPA centrum Hotel také nabízí klientům možnost využít bezplatný shuttle bus na pláž Perissa nebo do hlavní města Fira.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí hostům ubytování v 13ti krásných pokojích. Superior dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, satelitní Tv, telefonem, Wi-Fi připojením, trezorem, příslušenství na přípravu kávy, čaje, koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletními potřeby, pantoflema a balkónem. Junior Suite pokoj pro 2 až 3 osoby V pokoji je oddělena ložnice a obývací část s kuchyňkou a mini ledničkou. Pokoj je vybaven klimatizací, satelitní Tv, telefonem, Wi-Fi připojením, trezorem, příslušenství na přípravu kávy, čaje, koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletními potřeby, pantoflema a balkónem. 2 Bedrooms Suite pro 4 osoby V pokoji jsou 2 oddělené ložnice s 2 koupelny, obývací částí s kuchyňkou a mini ledničkou. Pokoj je vybaven klimatizací, satelitní Tv, telefonem, Wi-Fi připojením, trezorem, příslušenství na přípravu kávy, čaje, koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletními potřeby, pantoflema a balkónem. Novomanželský dvoulůžkový pokoj s vířivkou. Nabízí vlastní balkon s vířivkou a venkovním nábytkem a lehátky. Pokoj je vybaven klimatizací, satelitní Tv, telefonem, Wi-Fi připojením, trezorem, příslušenství na přípravu kávy, čaje, koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletními potřeby, pantoflema. Deluxe Junior Suite s vířivkou pro 2 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, satelitní Tv, telefonem, Wi-Fi připojením, trezorem, příslušenství na přípravu kávy, čaje, koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletními potřeby, pantoflema a balkónem. Novomanželské Junior Suite s vířivkou. Nabízí vlastní terasu s vířivkou a venkovním nábytkem a lehátky. Pokoj je vybaven klimatizací, satelitní Tv, telefonem, Wi-Fi připojením, trezorem, příslušenství na přípravu kávy, čaje, koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletními potřeby, pantoflema a balkónem

Stravování

Dle ck: Hotel nabízí stravování formou snídaně (a la cart snídaně od 8:00 do 12.00, možnost i brzké snídně - na vyžádání) nebo polopenze

Pláž a plážový servis

Červená pláž je vzdálena cca 3 km. V okolí se také nachází pláž Perivolos. Lehátka a slunečníky jsou zdarma na pláži Perivolos pro hotelové hosty.

Sport a zábava

Spa, možnost pořádání svatby a eventů.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisCalderas Dolphin Suites se nachází na útesu obce Megalochori. Nabízí panoramatický výhled na Santorini Caldera, sopku a západ slunce....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.