Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arion Bay

Příjemný rodinný hotel se nachází na Santorini, přímo u písčito-oblázkové pláže letoviska Kamari, která je od hotelu oddělena místní promenádou. Centrum letoviska je vzdáleno 3 minuty chůze.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arion Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arion Bay

Příjemný rodinný hotel Arion Bay se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže letoviska Kamari, která je od hotelu oddělena místní promenádou. Centrum letoviska je vzdáleno 3 minuty chůze.

Stravování

Rozšířené kontinentální snídaně se v Arion Bay podávají formou bufetu. Možnost dokoupení večeří v nedaleké taverně.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, chladničku, telefon, bezpečnostní schránku (za poplatek), balkon nebo terasu.

Vybavení a služby hotelu Arion Bay

V hotelu Arion Bay je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, pool bar, bar, televizní místnost a restaurace Almira, která je v blízkosti hotelu.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisPříjemný rodinný hotel se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže, která je od hotelu oddělená pouze místní promenádou. Skládá se z několik...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.