Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Antoperla Luxury & Spa

Jeden z nejlepších hotelů ve středisku Perissa, který pro své hosty nabízí luxusní ubytování v kombinaci s tradiční ostrovní architekturou. Vhodný zejména pro páry a náročnější klientelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Antoperla Luxury & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Antoperla Luxury & Spa

Hotel Antoperla Luxury & Spa leží cca. 100 m od písečné pláže Perissa a 500 od pláže Perivolos, 11 km od městečka Fira, 22 km od Oia. V okolí hotelu jsou dostupné restaurace a obchůdky.

Vybavení hotelu Antoperla Luxury & Spa

Recepce, jídelna, restaurace, zahrada, venkovní bazén, bar u bazénu, plážové osušky, spa, sauna, jacuzzi. 

Hotel Antoperla Luxury & Spa nepovoluje pobyt dětem mladším 9 let.

Ubytování

Minimalistické pokoje a suity jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT/TV, lednicí, trezorem, balkonem/verandou, koupelnou se sprchou a WC, vysoušečem vlasů, županem a přezůvkami. Většina pokojů a suit má vlastní vířivku/bazén. Na vyžádání možnost přistýlky ve 2lůžkovém pokoji.

Stravování

Dle ck: snídaně

Pro děti

Dětský bazén.

Služby za poplatek

Zapůjčení auta, masáže, kosmetické procedury aj.

Internet

WiFi zdarma ve veřejných prostorách i na pokojích.

Aktuální popis od CK

DoporučeníJeden z nejlepších hotelů ve středisku Perissa, který pro své hosty nabízí luxusní ubytování v kombinaci s tradiční ostrovní architekturou. Vhodný...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.