Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexandra

Větší hotel Alexandra stojí na východní straně ostrova v oblíbeném letovisku Kamarina ostrově Santorini. Oblast je proslavená pláží s černým jemným pískem, která je od hotelu vzdálena 50 m . Centrum Kamari je 800 m od hotelu. Letiště je 2 km od hotelu. Autobusová zastávka je 200 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexandra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alexandra

Větší hotel Alexandra stojí na východní straně ostrova v oblíbeném letovisku Kamari. Oblast je proslavená pláží s černým jemným pískem, která je od hotelu vzdálena 50 m . Centrum Kamari je 800 m od hotelu. Letiště je 2 km od hotelu. Autobusová zastávka je 200 m.

Stravování

Snídaně. Kontinentální podávaná formou bufetu.

Ubytování

Standardně vybavené pokoje mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprcha), TV, klimatizaci zdarma, lednice, trezor za příplatek, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hostům je v hotelu Alexandra k dispozici recepční služba 24 hodin denně, velký bazén s lehátky, pool bar, terasa s lehátky.

Doporučení

Příjemný hotel Alexandra je blízko pláže s černým pískem a je vhodný pro strávení příjemné dovolené.

Pláž

Pláž s černým jemným pískem je vzdálena 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisAlexandra Hotel & Apartments rodinný hotel se nachází, jenž se nacházív klidné oblasti na okraji obce Kamari. Hotel se nachází asi 400...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.