Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Magda

Příjemná studia s velice milým personálem se nacházejí na osrově Samos na okraji letoviska Votsalakia. Studia dobrého standartu jsou v klidném prostředí v příjemné zahradě s výhledem na olivové háje a borovicové lesy, které zaručují velice příjemné klima. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pro svou dovolenou klid, pohodu, čisté pláže a hlavně tradiční řeckou pohostinnost.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Magda, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Magda

Příjemná studia Magda s velice milým personálem se nacházejí na okraji letoviska Votsalakia. Studia Magda dobrého standartu jsou v klidném prostředí v příjemné zahradě s výhledem na olivové háje a borovicové lesy, které zaručují velice příjemné klima. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pro svou dovolenou klid, pohodu, čisté pláže a hlavně tradiční řeckou pohostinnost.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 80 m - vzdálenost od letiště 45 km - vzdálenost od centra 200 m - nákupní možnosti 15 m

Ubytování ve studiích Magda:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - maximální obsazenost: 3 osoby - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 2 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 - maximální počet dětí na přistýlce: 1 - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - i ndividuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek) - televizor - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou vysoušeč vlasů, WC) - trezor zdarma - balkon nebo terasa - apartmán - ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - maximální obsazenost: 4 osoby - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 2 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 2 - maximální počet dětí na přistýlce: 2 - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - i ndividuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek) - televizor, lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor zdarma - balkon nebo terasa

Zařízení:

- recepce - plážová taverna, bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:

- oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Aktuální popis od CK

Poloha- Centrum Kamposu cca 150 m - Nejbližší restaurace, kavárny a nákupní možnosti cca 100 m - Letiště Samos cca 45 km Pláž- Pláž s hrubým pískem cca 120 m...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.