Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella - Apartmány a mezonety

Areál apartmánů a studií Stella je umístěný na klidnějším místě, na začátku střediska Votsalakia na ostrově Samos. 

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stella - Apartmány a mezonety, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů a studií Stella

areál apartmánů a studií Stella je umístěný na klidnějším místě, na začátku střediska Votsalakia na ostrově Samos. 

Vybavení hotelu

pěkný komplex apartmánů a mezonetů Stella situovaných v několika jednopatrových budovách má recepci, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu.

Pláž

80 m od oblázkovo-písčité pláže

Vybavení hotelu

pěkný komplex apartmánů a mezonetů situovaných v několika jednopatrových budovách má recepci, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby

klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Ubytování v objektu Stella

apartmány s jednou oddělenou ložnicí se 2 lůžky a obytnou kuchyní s rozkládacím lůžkem, kuchyňka se základním vybavením, koupelna se sprchou/WC, TV, lednička, trezor bez příplatku, balkon či terasa. Mezonety mají dole obytnou kuchyňku s rozkládacím lůžkem, schůdky nahoru, kde jsou v otevřené ložnici další dvě lůžka a oddělenou ložnici se 2 lůžky a balkonem nebo terasou.

Děti

dětská postýlka, dětská část bazénu.

Doporučení

Pěkné ubytování pro rodinnou dovolenou. Mezonety umožňují ubytovat až 6 dospělých osob.

Aktuální popis od CK

Poloha- Letovisko Kampos - Centrum cca 200 m - Nejbližší restaurace, kavárny a nákupní možnosti cca 100 m - Letiště Samos cca 45 km Pláž- Pláž s hrubým...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.