Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sirena

Nový apartmánový resort s nádhernou polohou pod úpatím pohoří Kerkis se nachází na jihozápadě ostrova Samos, necelých 400 metrů od dlouhé písčito-oblázkové pláže. Byl vybudován ve stylu typické místní vesnice a je obklopený olivovníky. V dosahu 250 metrů se nachází tradiční taverny a obchůdky se zbožím denní potřeby.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sirena, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sirena

Nový apartmánový resort Sirena s nádhernou polohou pod úpatím pohoří Kerkis se nachází na jihozápadě ostrova, necelých 400 metrů od dlouhé písčito-oblázkové pláže. Byl vybudován ve stylu typické místní vesnice a je obklopený olivovníky. V dosahu 250 metrů se nachází tradiční taverny a obchůdky se zbožím denní potřeby.

Vybavení

Velký sladkovodní bazén a dětský bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek. K vybavení hotelu Sirena patří snack bar, tělocvična, herna, stolní tenis, dětské hřiště, televizní místnost a internetový koutek. V objektu jsou k dispozici i bezbariérové pokoje.

Ubytování v hotelu Sirena

Studia pro 2–4 osoby jsou klimatizovaná. Mají obývací ložnici se satelitní televizí a hudebním kanálem, kuchyňský kout, koupelnu se sprchou, WC a vysoušečem vlasů, trezor a balkon nebo terasu. Jsou vhodná pro ubytování 2 dospělých osob a dvou dětí. Pronájem dětské postýlky za poplatek.

Apartmány pro 3–4 osoby jsou klimatizované. Mají obývací ložnici se satelitní televizí a hudebním kanálem, kuchyňský kout, oddělenou ložnici pro dvě osoby, koupelnu se sprchou, WC a vysoušečem vlasů, trezor a balkon nebo terasu. Jsou vhodná pro ubytování 2 dospělých osob a dvou dětí anebo 3 dospělých osob a dítěte. Pronájem dětské postýlky za poplatek.

Stravování

Rozšířené kontinentální snídaně.

Relaxační pobyty

Spa centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunou nabízí výběr relaxačních masáží a dalších kosmetických služeb.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.