Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Princess Tia

Rodinný hotel Princess Tia stojí pod skalnatým útvarem 20 m od krásné oblázkové pláže na okraji vesničky Balos. Svou architekturou dokonale zapadá do místní přírody. Jedná se o velmi příjemné ubytování v bezprostřední blízkosti pláže a v klidném prostředí jižního pobřeží ostrova Samos. Vzdálenost od pláže: cca 20 m. Vzdálenost od centra vesničky: cca 350 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Princess Tia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Studia Princess Tia - poloha:

Rodinný hotel Princess Tia stojí pod skalnatým útvarem 20 m od krásné oblázkové pláže na okraji vesničky Balos. Svou architekturou dokonale zapadá do místní přírody.

Ubytování:

Dobře vybavená 2lůžková studia Princess Tia jsou v přízemí nebo v 1. patře. Pro dítě lze vyžádat přistýlku. Některá studia se dají propojit a vznikne tak ubytování i pro větší rodinu či přátele (4 - 6 lůžek). Studia jsou prostorná a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), stropním ventilátorem, klimatizací (za příplatek) a sejfem. Z prostorných balkónů je krásný výhled na moře. V okolí vilky je udržovaná zahrada s bazénem, dětským hřištěm a barem, kde si můžete dopřát i malé občerstvení a zmrzlinu. dárek cestovní kanceláře: uvítací balíček.

Hodnocení studií Princess Tia:

Velmi příjemné ubytování v bezprostřední blízkosti pláže a v klidném prostředí jižního pobřeží ostrova Samos. Vzdálenost od pláže: cca 20 m. Vzdálenost od centra vesničky: cca 350 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.