Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Labito

Tento rodinný hotel Labito se nachází v klidnější uličce městečka Pythagorion na ostrově Samos v bezprostřední blízkosti starého města cca 150m od oblázkové pláže. Od letiště je vzdálen 4 km. Milovníci historie ocení starobylé památky, romantici zase malebná zákoutí křivolakých uliček.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Labito, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Labito

Tento rodinný hotel Labito se nachází v klidnější uličce městečka Pythagorion v bezprostřední blízkosti starého města cca 150m od oblázkové pláže. Od letiště je vzdálen 4 km. Milovníci historie ocení starobylé památky, romantici zase malebná zákoutí křivolakých uliček, které Vás budou lákat k posezení v některé kavárničce taverně nebo restaruraci či k nákupu suvenýrů typickéch pro tento ostrov a řeckou kulturu jako takovou. Přístav je plný rybářských lodiček i luxusních jachet.

Stravování

Snídaně jsou podávané formou kontinentálního bufetu.

Ubytování v Labito

Stylově a barevně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC), klimatizací v červenci a srpnu zdarma, telefonem, rádiem. Možnost jedné přistýlky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Součástí hotelu Labito je recepce, salónek, televizní místnost a hlavní restaurace.

Pláž

Městská oblázková pláž je 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Aktuální popis od CK

Poloha- Přímo v centru přístavního města Pythagorion - Přístav s pěknou promenádou cca 300 m - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárny a bary přímo u...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.