Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ino

Příjemný hotel skládající se z několika terasovitě umístěných bloků je situován na kopci nad městem Samos a nabízí nádherné výhledy na celý záliv. Centrum města je od hotelu vzdáleno asi 1 km, dostanete se do něj pohodlně příjemnou procházkou. Hotel je vhodný pro klienty, kteří chtějí svoji dovolenou trávit poznáváním nádherného ostrova či pro ty, kteří dávají přednost stravování v tavernách či restauracích. Hotel nedoporučujeme klientům s pohybovými obtížemi.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ino, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ino

Příjemný hotel Ino skládající se z několika terasovitě umístěných bloků je situován na kopci nad městem Samos a nabízí nádherné výhledy na celý záliv. Centrum města je od hotelu vzdáleno asi 1 km, dostanete se do něj pohodlně příjemnou procházkou. Hotel je vhodný pro klienty, kteří chtějí svoji dovolenou trávit poznáváním nádherného ostrova či pro ty, kteří dávají přednost stravování v tavernách či restauracích. Hotel Ino nedoporučujeme klientům s pohybovými obtížemi.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 450 m - vzdálenost od letiště 16 km - vzdálenost od centra 1 km - nákupní možnosti 500 m

Ubytování v hotelu Ino:

- dvoulůžkový pokoj, možnost 1 přistýlky - i ndividuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek) - telefon - televizor - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor na recepci (za poplatek) - balkon nebo terasa - za příplatek: pokoj s výhledem na moře

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - bar, snack bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén

Pláž u hotelu Ino:

- oblázková - lehátka a slunečníky za poplatek

Možnosti stravování :

- snídaně kontinentální rozšířená formou bufetu

- Stravování za příplatek:- večeře servírovaná

Aktuální popis od CK

Poloha- Centrum města Samos cca 1.5 km - Nejbližší nákupní možnosti cca 1 km - Restaurace, bary a kavárny cca 200 m - Letiště Samos cca 17 km Pláž-...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.