Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fito

Jednopatrové pavilony tvořené hlavní budovou a menšími bungalovy situované na ostrově Samos v hotelové zahradě přímo na břehu moře asi 1 km od městečka Pythagorion v bezprostřední blízkosti letiště, které má však pouze denní provoz.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fito, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fito

Jednopatrové pavilony Fito tvořené hlavní budovou a menšími bungalovy situované v hotelové zahradě přímo na břehu moře asi 1 km od městečka Pythagorion v bezprostřední blízkosti letiště, které má však pouze denní provoz.

Pláž

Rozlehlá písčito-oblázková pláž lemovaná pásmem stinných stromů navazuje přímo na hotelovou zahradu, od níž je oddělena pouze promenádou. Po krátkém oblázkovém úseku je ryze písčité dno. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení hotelu Fito

Restaurace, taverna, plážový bar, přístup k internetu (za poplatek), trezor na recepci, kulečník, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky mají buď výhled na moře nebo do zahrady. Klimatizace v provozu v červenci a srpnu. Všechny pokoje v hotelu Fito mají vlastní příslušenství, ledničku, TV a balkon nebo terasu.

Stravování

Dle zájezdu - bufetové snídaně, servírované večeře.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluObjekt má 87 pokojů. K vybavení patří hotelový sejf, WiFi, restaurace, jídelna, bar, TV místnost a dětská herna. Ke zpříjemnění pobytu mohou...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.