Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Doryssa Bay

Doryssa Bay a Doryssa Village je idylický hotelový komplex situovaný 1 km od městečka Pythagorion na ostrově Samos a pouze 1 km od letiště. Hotely leží v bezprostřední blízkosti písečné pláže s malými oblázky a nabízejí úchvatný pohled na moře.

Oblast
Středisko
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Doryssa Bay , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Doryssa Bay

Doryssa Bay a Doryssa Village je idylický hotelový komplex situovaný 1 km od městečka Pythagorion a pouze 1 km od letiště. Hotely leží v bezprostřední blízkosti písečné pláže s malými oblázky a nabízejí úchvatný pohled na moře. K hlavní hotelové budově přiléhá prázdninová vesnička Doryssa Village, postavená ve stylu tradiční řecké vesnice včetně řemeslnických dílen, pece na chleba, lisovny vína, kostela (je zde skanzen uměleckých řemesel). Místo je vhodné ke strávení vyjímečné dovolené s kvalitními službami.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře formou bufetu.

Ubytování v Doryssa Bay

Prostorné pokoje v hlavní hotelové budově nebo útulné pokoje ve vilkách v části Doryssa Village s balkonem nebo terasou s výhledem na moře či zahradu a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC), vysoušečem vlasů, telefonem, TV/SAT, klimatizací zdarma, trezorem, lednicí s minibarem. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Hotel Doryssa Bay má recepci, spa centrum, restauraci s terasou, bary, kavárnu, minimarket, kongresovou místnost, tavernu, snack bar, prodejnu suvenýrů, kadeřnictví, zlatnictví, směnárnu, TV místnost, bazén se sladkou vodou a skluzavkou, vířivku, tenis, plážový volejbal, minifotbal. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Hotel zajišťuje animační programy pro děti i dospělé, řecké večery. Služby za poplatek: internet, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, minigolf, sauna, fi tness, masáže. Pro děti: dětské hřiště, dětský bazén, animační programy.

Doporučení

Doryssa Bay je velmi oblíbený hotel přímo na pláži s kvalitními službami. Je vhodný pro rodiny s dětmi i náročnější klienty. Výhodou je pláž jen pro hotelové hosty.

Pláž

Hotel leží přímo na písečné pláži místy s menšími oblázky. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.