Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Athena

Velmi příjemný rodinný hotel s výhodnou polohou na ostrově Samos jen pár metrů od pláže v malebné vesničce Kokkari, kde najdete množství stylových řeckých taveren , obchůdky a noční vyžití. Kokkari byla původně málá rybářská vesnice, dnes je to nejvyhledávanější turistické středisko. Kromě pláže přímo v Kokkari se blízkosti v romantických zátokách nacházejí další známe pláže Lemonakia, Tsamadou (částečně nudistická) nebo Tsabou. Hotel je vhodným místem pro klienty, kteří vyhledávají klidný pobyt v romantickém prostředí s možností krásných procházek do okolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Athena, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Athena

Velmi příjemný rodinný hotel Athena s výhodnou polohou jen pár metrů od pláže v malebné vesničce Kokkari, kde najdete množství stylových řeckých taveren , obchůdky a noční vyžití. Kokkari byla původně málá rybářská vesnice, dnes je to nejvyhledávanější turistické středisko. Kromě pláže přímo v Kokkari se blízkosti v romantických zátokách nacházejí další známe pláže Lemonakia, Tsamadou (částečně nudistická) nebo Tsabou. Hotel Athena je vhodným místem pro klienty, kteří vyhledávají klidný pobyt v romantickém prostředí s možností krásných procházek do okolí.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 30 m - vzdálenost od letiště 26 km - vzdálenost od centra 100 m - nákupní možnosti 100 m

Ubytování:

- klimatizace (za poplatek) - lednička (za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, WC) - trezor (za poplatek) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - dětský bazén - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž u hotelu Athena:

- oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Možnosti stravování:

- snídaně formou bufet

- Stravování za příplatek - večeře podávané v blízké taverně

Hodnocení:

Dobře udržované ubytování zasazené do zeleně má vynikající polohu, je blízko pláže a centra městečka. Hotelový bazén je opravdu krásný a je odtud okouzlující výhled na hory. Vzdálenost od pláže: cca 60 m. Vzdálenost od centra: cca 600 m.

Doplňkový popis:

Poloha hotelu Athena:

Hotelové budovy jsou postaveny v údolí nedaleko oblázkové pláže. Na pláž se dostanete pohodlně, přejdete-li místní komunikaci, asi za 3 minuty. Hotelové budovy jsou umístěné v udržované zahradě v klidném prostředí. V Kokkari naleznete vše, co k dovolené u moře patří, kavárny, bary, obchody a taverny. Do starého centra Kokkari se dostanete pohodlnou chůzí asi za 10 minut.

Ubytování:

Hotel Athena má centrální budovu s prostornou vstupní halou, recepcí a restaurací, kde se podávají snídaně. Je zde velká plazmová televize a možnost bezdrátového připojení na internet. K hotelu patří krásný bazén s dětským brouzdalištěm a s lehátky a slunečníky, odkud je výhled na hory. U bazénu je bar, kde si můžete dát nápoje a malé občerstvení. Pokoje jsou ve dvou budovách, které jsou obklopeny zelení a okrasnými keři. Většina pokojů má zastíněné terasy a balkóny směřující do zahrady a do zeleně. V hotelu jsou 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (rozkládací gauč). Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, malou ledničkou, klimatizací (za příplatek), sejfem (za příplatek) a fénem.

Stravování:

Dle zájezdu a CK, v hotelu Athena je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.