Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anema studia a apartmány

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel v tradičním stylu ostrova Samos se nachází na okraji města Karlovassi, mezi mořem a horami. Nedaleko od hotelu jsou obchůdky, kavárny, taverny, bary a supermarkety. V blízkosti se nachází též přístav.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anema studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Anema

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel Anema v tradičním stylu se nachází na okraji města Karlovassi, mezi mořem a horami. Nedaleko od hotelu jsou obchůdky, kavárny, taverny, bary a supermarkety. V blízkosti se nachází též přístav.

Vybavení a služby

V hotelu je recepce, restaurace, restaurace přímo u moře (není součastí all inclusive), bar u bazénu, bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka jsou u bazénu, zahrada s grilem, tenisové kurty, parkovací místo.

Ubytování v hotelu Anema

Hotel Anema tvoří několik budov se studii pro 2-3 osoby a s apartmány až pro 4 osoby (2 samostatné místnosti, v jedné 2 samostatné postele nebo 1 manželská postel, ve druhé místnosti 2 rozkládací pohovky) s balkónem nebo terasou. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem se zakladním nádobím, koupelnou, WC, telefon, TV, individuální klimatizací a Wi-Fi (v některých pokojích, jinak ve společných prostorách). Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi (aktivity pro děti).

Stravování

Dle ck: All inclusive je formou bufetu.
Snídaně
    07:30 - 10:00
Oběd        12:30 - 14:00
Večeře     19:30 - 21:00
Během oběda a večeře jsou k dispozici místní alkoholické a nealkoholické nápoje a teplé nápoje.

Bar u bazénu
11:00 - 12:00 - menší občerstvení
14:30 - 19:00 - podávání zmrzliny
16:00 - 18:00 - menší občerstvení

Pláž

Oblázková pláž, misty kamínky, je od hotelu Anema vzdálena cca 50 m přes silnici. Vstup do moře je pozvolný. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek.

Vzdálenosti

od pláže: cca 50 m
od centra: cca 2 km

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.