Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Summer Breeze

Hotel leží v malebné rybářské vesničce Gennadi na jihu ostrova, asi 400m od písčito oblázkové pláže. Samotné letovisko nabízí řadu tradičních taveren, barů a obchůdků.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Summer Breeze, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Summer Breeze

Hotel Summer Breeze leží v malebné rybářské vesničce Gennadi na jihu ostrova, asi 400m od písčito oblázkové pláže. Samotné letovisko nabízí řadu tradičních taveren, barů a obchůdků. Do starobylého města Lindos (16 km) s akropolí je možné se pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou. Letiště je od Gennadi vzdálené cca 65 km, hlavní město ostrova Rhodos 70 km.

Vybavení hotelu Summer Breeze

K dispozici je vstupní hala, 24 hodinová recepce, restaurace, fitness centrum, wi-fi připojení, parkoviště.

Vybavení pokoje

Hotel Summer Breeze nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, trezorem (za poplatek) ,FREE WIFI připojením, televizí, klimatizací (za poplatek), kuchyňským koutem s chladničkou a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle ck: Bez stravování.

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž je vzdálená cca 400 metrů.

Pro děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Sport a zábava

Windsurfing, Fitness centrum, Masáže, Půjčovna kol. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisHotel Summer Breeze leží v malebné rybářské vesničce Gennadi na jihu ostrova, asi 400m od písčito oblázkové pláže. Samotné letovisko nabízí...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.