Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Saint Konstantine Beach studia

Ve studiích Konstantin si přijdou zejména milovníci přírody a ti, kteří mají rádi typickou řeckou atmosféru. Tu najdou jak přímo v letovisku Stegna, tak v blízkém městečku Archangelos nebo v hlavním městě, kam je pravidelné autobusové spojení. Romantické místo s překrásnou volnou písečnou pláži, olemovanou skalami, spousta malých typicky řeckých taveren, obchůdky a vlídní a pohostinní obyvatelé - to je Stegna - jedno z mála míst, kterou komerce ještě nedostihla.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Saint Konstantine Beach studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Saint Konstantine Beach

Studia Saint Konstantine Beach se nachází přímo krásné široké písčité pláže v centru městečka Stegna. Okolo hotelu je spousta možností jak trávit volný čas (taverny, bary, resturace). Do hlavního města Rhodosu jezdí ze Stegny jednou denně autobus. (ráno do Rhodosu a odpoledne zpět do Stegny).

Vybavení studií Saint Konstantine Beach

Studia Saint Konstantine Beach disponují vstupní recepcí a lobby, bazénem, apratmány, krásnou zahradou s výhledem na typické hory, které lemují městečko Stegna.

Ubytování

Dvoulůžková a třílůžková studia. Součástí pokojů jsou kuchyňské kouty , vybavené ledničkou, vařičem a základním nádobím. Všechna studia mají vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem a balkon nebo terasu.

Stravování

Dle ck: bez stravy

Pro děti

Bazén

Služby za poplatek

Klimatizace za poplatek

Internet

WiFi zdarma

Aktuální popis od CK

DoporučeníVe studiích Konstantin si přijdou zejména milovníci přírody a ti, kteří mají rádi typickou řeckou atmosféru. Tu najdou jak přímo v letovisku , tak...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.