Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pals studia

Jednoduchá studia Pals leží v klidné části letoviska Pefki. Písečná pláž je vzdálena cca 200 m od hotelu. Nedaleko studií najdete supermarkety, restaurace, bary a také autobusovou zastávku. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří rádi využijí dostupnost historického města Lindos.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pals studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis:


Jednoduchá studia leží v klidné části letoviska Pefki. Písečná pláž je vzdálena cca 200 m od hotelu. Nedaleko studií najdete supermarkety, restaurace, bary a také autobusovou zastávku. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří rádi využijí dostupnost historického města Lindos.

Informace k ubytování:

dvoulůžková studia s možností přistýlky
sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)
kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)
klimatizace za poplatek
balkon nebo terasa
 
 

Vybavení a služby: 

možnost využití bazénu u sousedního hotelu Coliseum 
Wi-Fi a trezor za poplatek
 

Stravování:

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní.

Aktuální popis od CK

PopisJednoduchá studia leží v klidné části letoviska Pefki. Písečná pláž je vzdálena cca 200 m od hotelu. Nedaleko studií najdete supermarkety, restaurace,...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.