Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marianthi studia Lindos

Penzion v tradičním řeckém stylu se nachází jen 150 m od pláže letoviska Lindos. Jednoduše zařízená studia doporučujeme milovníkům typického řeckého života.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marianthi studia Lindos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Žádná strava
Praha
Studio
14 990 Kč

Popis ubytování studií Marianthi:

Lindos mnozí označují za nejkrásnější ze všech míst na Rhodosu. Na vrchu se tyčí slavná akropole, kolem které tvoří moderní Lindos spleť uliček s obchůdky i butiky. Na půli cesty od začátku vesnice k pláži se nachází ubytování Lindos Marianthi. Tento dům v tradičním řeckém stylu leží v klidném prostředí jen 150 m od moře. Ačkoli jeho vybavení je jednoduché, doporučujeme ho všem milovníkům typického řeckého života. Z prostorné terasy si vychutnáte nádherný výhled na moře. V blízkosti se nacházejí dva fantastické zálivy s organizovanými písečnými plážemi a klidným mořem. Na konci jednoho z nich objevíte kostelík sv. Pavla, kde se konají i svatby. Budete uneseni obrazem jak hosté v slavnostních šatech pozorují svatební obřad přímo z moře ze svých loděk.

Pláž:

150 m od moře, v blízkosti 2 pláže s jemným pískem, lehátka a slunečníky za poplatek, nebo konzumaci, nabídka vodních sportů (za poplatek)

Ubytování / Vybavení studií Marianthi:

Dvoulůžková studia v přízemí a na patře • kuchyňka se základním vybavením • lednička • koupelna, WC, fén • klimatizace (za poplatek)

Stravování:

Dle ck: bez stravy

Aktuální popis od CK

Popis ubytování: Lindos mnozí označují za nejkrásnější ze všech míst na Rhodosu. Na vrchu se tyčí slavná akropole, kolem které tvoří moderní Lindos spleť...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Žádná strava
Praha
Studio
14 990 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.