Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kolymbia Bay Art

Hotel Kolymbia Bay Art**** leží cca 100 m od oblázkové a cca 250 m od písčité pláže. Další dlouhá písčitá pláž je cca 7 minut chůze od hotelu. Obchodní třída s obchůdky, tavernami, bary a restauracemi je vzdálena cca 10 minut chůze. Výhodná poloha mezi Rhodosem a Lindosem vytváří ideální podmínky pro podnikání výletů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kolymbia Bay Art, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Kolymbia Bay Art

Hotel Kolymbia Bay Art**** leží cca 100 m od oblázkové a cca 250 m od písčité pláže letoviska Kolymbia. Další dlouhá písčitá pláž je cca 7 minut chůze od hotelu. Obchodní třída s obchůdky, tavernami, bary a restauracemi je vzdálena cca 10 minut chůze. Výhodná poloha mezi Rhodosem a Lindosem vytváří ideální podmínky pro podnikání výletů. V blízkosti hotelu Kolymbia Bay Art je zastávka místního autobusu.Vysoký standard ubytování a filosofie „couples only“ jsou zárukou příjemné a ničím nerušené dovolené - tento hotel je totiž pouze pro dospělé.

Ubytování

STANDARD: dvoulůžkové pokoje v prvním patře orientované na moře, disponují terasou či balkonem, koupelnou s vanou a sprchou, klimatizací, televizí, rádiem, telefonem, internetem, trezorem, vysoušečem vlasů a chladničkou.

EXECUTIVE:  prostorné pokoje (28 m2 ) v „Executive“ kvalitě jsou situovay v přízemí. Mají koupelnu s vanou a sprchou, klimatizací, televizi, rádio, telefon, internet (zdarma/24 MB), trezor, vysoušečem vlasů a lednicí. V pokojích Executive je klientům navíc k dispozici obývací pokoj, domácí kino a jacuzzi.

Vybavení a služby hotelu Kolymbia Bay Art

Recepce, lobby, místnost na úschovu zavazadel před odjezdem, bazén, menší posilovna, welness (1 relaxační program zdarma a dále široká nabídka relaxačních programů a masáží za poplatek), pool bar – club (DJ každý večer), večerní animační programy, multifunkční hřiště, malé fotbalové hřiště, stolní tenis, billiard, minimarket.

Stravování

Dle ck a nabídky, možnost ULTRA ALL INCLUSIVE. Snídaně: 6:30 – 10:00, pozdní snídaně: 10:00 – 12:00 Oběd: 12:30 – 14:30 (v případě výletů hotel nabízí oběd s sebou) Večeře: 18:30 – 21:30 Všechna jídla jsou formou bufetu. Během dne (10:00 – 19:00 a 20:00 – 24:00) jsou také servírovány alkoholické (světové značky) i nealkoholické nápoje včetně koktejlů, káva, čaj, zmrzlina, sendviče atp. V rámci programu se mohou hosté zúčastnit action-cooking nebo tematických večerů (řecký, italský, mexický). Dále program zahrnuje jeden revitalizační program v Mini Spa („Royal Treatment“ – 60 min. parní lázeň a tropická sprcha) a možnost využívat posilovnu zdarma.

Aktuální popis od CK

StřediskoKolymbiaPolohaHotel je situován nedaleko hlavní třídy s restauracemi, bary a obchody, cca 30 km od letiště; autobusová zastávka v blízkosti hotelu....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.