Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elpida

Komplex budov Elpida je situován v bezprostřední blízkosti písčité pláže a v klidném prostředí, 10 minut chůze od rušného centra Faliraki na ostrově Rhodos. Minimarket a restaurace jsou ve vzdálenosti 50 m od studií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elpida, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií Elpida

Komplex budov Elpida je situován v bezprostřední blízkosti písčité pláže a v klidném prostředí, 10 minut chůze od rušného centra Faliraki. Minimarket a restaurace jsou ve vzdálenosti 50 m od studií.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení rozšířených kontinentálních snídaní podávaných přímo v komplexu. Večeře formou menu jsou zajištěné v blízké restauraci.

Ubytování ve studiích Elpida

moderně zařízená dvoulůžková studia s možností přistýlkya třílůžková studia disponují vlastním sociálním zařízením, vybaveným kuchyňským koutem s lednicí a rychlovarnou konvicí, balkonem se zahradním nábytkem. Možnost klimatizace a trezoru za příplatek (6,- €/den).

Vybavení a služby

V areálu je hostům studií Elpida k dispozici venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa (lehátka, slunečníky u bazénu zdarma), bar s TV, internet za poplatek, billiard, venkovní terasa s výhledem na moře.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na řecký ostrovRhodos, který jepřezdíván ostrovemrůží nebo také ostrovem slunce, kam naše cestovní kancelář...

UbytováníPojeďte s námi na dovolenou na řecký ostrovRhodos, který jepřezdíván ostrovemrůží nebo také ostrovem slunce, kam naše cestovní kancelář pořádá...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.