Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bella Vista studia

Jednopatrová vilka Bella Vista je postavena ve svahu přímo nad pláží Stegna na okraji jihovýchodní části vesničky na ostrově Rhodos. Je obklopena krásnou udržovanou zahradou s krbem a prostorem na grilování. Na pláž i do centra vesničky se dostanete ani ne za 7 minut po cestě, která se svažuje přímo k moři.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bella Vista studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií Bella Vista

Jednopatrová vilka Bella Vista je postavena ve svahu přímo nad pláží Stegna na okraji jihovýchodní části vesničky. Je obklopena krásnou udržovanou zahradou s krbem a prostorem na grilování. Na pláž i do centra vesničky se dostanete ani ne za 7 minut po cestě, která se svažuje přímo k moři.

Ubytování:

Nová modrobílá vilka Bella Vista má 2lůžková studia buď ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a sejfem (za příplatek). Studia mají pěkné terasy nebo balkóny a všechna mají výhled na moře.

Studia Bella Vista - hodnocení:

Velmi příjemné klidné prostředí s krásnou zahradou a dech beroucím panoramatickým výhledem na moře a na záliv s vesničkou. Vzdálenost od pláže: cca 350 m. Vzdálenost od centra: cca 350 - 400 m.

Aktuální popis od CK

Poloha- Vzdálenost od centra Stegny cca 250 m - Nejbližší taverny, bary a obchůdky cca 250 m - Město Rhodos cca 30 km - Autobusová zastávka cca 150 m -...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od