Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amilia Mare

Moderně vybavený hotelový komplex se širokou nabídnou služeb leží přímo u široké písečno-oblázkové pláže. Hotel potěší klienty všech věkových kategorií, díky skluzavkám a dětskému vybavení také rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amilia Mare, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Amilia Mare

Hotelový komplex Amilia Mare se nachází v severní části ostrova Rhodos v klidnějším letovisku Kalithea. Stejnojmenné hlavní město Rhodos je vzdálené asi 6 kilometrů od hotelu. Autobusová zastávka cca 200 m od hotelu.

Vybavení

Hotelový komplex se skládá z několika hlavních a vedlejších budov, k dispozici je vstupní hala s recepcí, TV místnost, restaurace, a´ la carte restaurace (francouzská, italská), bary včetně baru na pláži, komplex 6 venkovních bazénů (2 sladkovodní, 4 s mořskou vodou), terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, vnitřní bazén (sezóně), 70 m dlouhá skluzavka, spa centrum.

Sport a zábava

V areálu hotelu se nachází skluzavka, spa centrum, dětský bazén, dětské hřiště, miniklub za poplatek jsou k dispozici tenisové kurty, fitness.

Ubytování v hotelu Amilia Mare

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou klimatizované a komfortně zařízené. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, televizor se satelitními programy, balkon nebo terasa, za poplatek minibar a trezor.

Stravování

Dle ck: All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne pro hosty připravováno lehké občerstvení - sušenky, pizza, sendviče, zmrzlina. V časovém rozmezí určené hotelem jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Pláž

Hotel Amilia Mare leží přímo u písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky jsou na pláži jsou zdarma. Hosté mají k dispozici na pláži i bar.

Aktuální popis od CK

StřediskoKalitheaPolohaHotelový komplex hlavní a vedlejších budov se nachází cca 500 m od centra střediska, cca 8 km od centra města Rhodos a cca 20 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.