Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Niforeika

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Niforeika, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotel nebo penzion
10 990 Kč
Hotel nebo penzion
14 990 Kč

Středisko Niforeika

Klidné místečko v záplavě zeleně, rodinná atmosféra, skvělá relaxace, romantika při západu slunce, příjemné koupání a ideální výchozí pozice k pořádání poznávacích výletů za řeckými starobylými památkami – to je Niforeika, která se nachází na severozápadním pobřeží poloostrova Pelopones. Krásné scenérie jen umocňují malebnost tohoto resortu, kde najdete ideální odpočinek při své letní dovolené. Tím se také liší od některých příliš komercializovaných a moderních letovisek s davy turistů a nekončícími večírky. Ty v Niforeice rozhodně nehledejte. Ubytovací možnosti jsou v Niforeice vysoce kvalitní, navíc jsou umístěny v téměř bezprostřední blízkosti pláže, maximálně ve vzdálenosti, která představuje krátkou procházku. Většinou jde o moderní hotely a bungalovy, které nabízejí širokou škálu služeb – bazény, bary, restaurace, zábavný program, výlety do okolí, sporty.

Pláž u Niforeika

Zdejší pláž láká k celodennímu lenošení na jemném písku a v čistých mořských vodách, které byly oceněny tzv. „modrou vlajkou“ Evropské unie za kvalitu. Pláž je navíc schopna vám poskytnout určitou míru soukromí, neboť nebývá přeplněná.

Niforeika - co tam

Nechybí tu stravovací zařízení jako taverny a restaurace při březích, ze kterých se můžete těšit krásnému výhledu na moře a okolí. Navíc jejich personál je vždy dobře naladěn a připraven splnit každé vaše přání.

Celý Pelopones je protkaný množstvím historických pamětihodností, a tak jsou výlety nabíledni. Vydat se můžete s cestovní kanceláří nebo na vlastní pěst veřejnou dopravou či vypůjčeným automobilem. Nejnavštěvovanějšími místy jsou Epidaurus s antickým divadlem, Mykény se starobylými chrámy, hlavní město Athény s impozantní Akropolí a Parthenonem či Olympia, kde se započala historie olympijských her.

Tipy na hotel v letovisku Niforeika

Bungalovy Achaios

Bungalovy Achaios se nachází přímo u moře ve svahu se spoustou zeleně. Menší písečno-oblázková pláž je přímo pod bazénem a restaurací, takže odskočit si pro osvěžení během horkého dne je otázka okamžiku. Dlouhou pláž v Niforeice lemovanou pěknou promenádou najdete jen pár metrů od bazénu. V letošním roce (2009) prošly bungalovy Achaios renovací pokojů a nabízejí příjemné ubytování s výhledem na moře nebo do zahrady. Komplex nabízí dobré služby a stravování formou all inclusive vhodné pro méně náročné klienty, kteří vyhledávají klidné místo stranou od rušných turistických center. Večer se tu nekonají žádné rušící hudební večery, takže si můžete vychutnat klid na terase s výhledem na moře a s vaší oblíbenou knihou. A protože jste v samotném středu antické historie, doporučujeme nějaký zajímavý výlet za památkami z naší bohaté nabídky.

1.

Koralli Beach od 10 990 Kč se všemi poplatky

Příjemný malý penzion Koralli Beach leží přímo u pláže na vysokém břehu, odkud je krásný výhled na moře, na pláž sejdete po schodech. Hotel s rodinnou atmosférou je ideální pro klidnou dovolenou, skvělá domácí strava v místní taverně a příjemný majitel je zárukou pohody. Na pláži je téměř vždy volno a moře je krásně čisté. Hotel leží daleko od ruchu aut a přeplněných ulic. Všechny pokoje mají klimatizaci a TV. Některé pokoje v přízemí jsou dostatečně prostorné i pro vícečlenné rodiny. Přímo na útesu nad mořem najdete typickou řeckou tavernu, kde se občas konají tradiční řecké večery s hudbou a tancem, takže i o zábavu bude postaráno. Do nedaleké vesničky Niforeika či do většího města Achaia si můžete za nákupy dojet taxíkem. Hotel Koralli Beach doporučujeme pro nenáročné klienty, kteří hledají klidnou dovolenou za skvělou cenu.

2.

Pavlina od 14 990 Kč se všemi poplatky

Hotel Pavlina leží v klidném prostředí cca 50 m od oblázkové pláže a 15 m nad úrovní moře a má krásný výhled na celý Patraský záliv. Hotelovým hostům je k dispozici bazén a bazén pro děti. Hotel dělí od pláže pouze vlastní prostorná zahrada s venkovní restaurací a barem s krásným výhledem. U bazénu jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma a děti si mohou hrát na malém dětském hřišti s houpačkou. Pláž pod hotelem je oblázková s pozvolným vstupem do moře. Nepřehlédnutelnou součástí hotelu je maják, který slouží hotelovým hostům jako venkovní bar. Hotel Pavlina je svou polohou předurčen ke strávení klidné dovolené. V hotelu se konají stylové řecké večery s hudbou a tancem. Vzdálenost do Kato Achaia cca 4 km. Hotel Pavlina doporučujeme pro rodiny s dětmi.

3.

Niforeika Beach - Hotel & bungalovy od 13 990 Kč se všemi poplatky

V krásném a příjemném prostředí přímo u moře leží nejvyhledávanější ubytování v Niforeice - Niforeika Beach. Vzdálenost na oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do vody je max. 50m. Hotel i bungalovy Niforeika Beach jsou ideálním místem pro všechny věkové kategorie klientů, včetně rodin s malými dětmi. Křišťálově čistá voda, klid na pláži, vyhřáté moře a dny bez mráčků, to vše jsou předpoklady pro strávení klidné dovolené v Niforeice. Nebude vás rušit žádná frekventovaná silnice, k moři sejdete zahradou po schodech. V hotelu podávají výbornou domácí stravu formou bufetových stolů. Do Niforeiky se ovšem jezdí i kvůli výletům, takže se nudit rozhodně nebudete. Před třema lety byl v Niforeice Beach otevřen sladkovodní bazén, takže už zde nechybí vůbec nic. Dokonce vám v baru u bazénu natočí i české pivo. Vzdálenost do Kato Achaia cca 3,5 km (procházkou po pláži 40 min). Niforeika Beach doporučujeme pro čtyřčlenné rodiny. Niforeika patří již více než 15 let mezi nejoblíbenější ubytování klientů Alexu.

4.

Atrio Aparthotel

Před několika lety postavený apartmánový hotel Atrio nabízí moderně zařízené prostorné pokoje pro klidnou rodinnou dovolenou. Vybavení pokojů je nadstandardní, nechybí kuchyňský kout s lednicí, dvouvařičem a troubou, v horkém létě přijde vhod chladivá klimatizace. V objektu je dokonce k dispozici automatická pračka, pro klienty samozřejmě zdarma. V malé recepci je stále přítomný majitel, který se o své hosty stará jako o vlastní rodinu. V typické řecké taverně, který je součástí objektu a ze které je krásný výhled na moře, si budete dopřávat při západu slunce skvělou domácí kuchyni. Na nedalekou pláž sejdete zahradou po schodech, které vedou přímo k moři. K dispozici je bazén s pool barem u vedlejšího hotelu Niforeika Beach. Niforeika je klidné místo ideální pro relaxační dovolenou. Studia Atrio doporučujeme početnějším rodinám s dětmi a všem, kteří upřednostňují ubytování v soukromí stranou od velkých komplexů a davů turistů.

5.

Aithrio aparthotel od 10 990 Kč se všemi poplatky

Hotel Aithrio s rodinnou atmosférou nabízí prostorná studia obklopená krásnou zahradou. Nachází se v oblasti Niforeika, jejíž hlavní předností je rozmanitá příroda a umístění v klidné lokalitě mimo hlavní tepny turistického ruchu. Je tak ideální pro rodiny s dětmi a všechny, kteří hledají dokonalou relaxaci a odpočinek. Hotel je situován na útesu jen pár metrů od pláže a nabízí nezapomenutelný výhled na moře a Patraskou zátoku. Navštívit můžete nedaleké město Patras, které nabízí nákupní možnosti a velké množství restaurací, kaváren a barů.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---