Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kyllini

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kyllini, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Letovisko Kyllini

Kyllini je malá vesnička na západě Peloponés, přímo proti ostrovu Zakynthos. Přímo o Kyllini je těžké něco napsat, protože by to mohlo být s ohledem na dovoelnou trochu zavádějící. Aktuálně se zde totiž nabízí pouze dvě ubytování, ale jedná se o hotelové komplexy, které zde mají jen adresu. Ve skutečnosti leží hotely pár kilometrů bokem, asi 10 km západně u vesničky Arkoudi, kam je to asi 2-3 km.

Tipy na hotel v letovisku Kyllini

Olympia Riviera

Elegantní hotel přímo u písečné pláže je součástí Grecotel Olympia Riviera Resortu (patří sem ještě Olympia Oasis). Rozkládá se podél nádherného pobřeží západního Peloponésu u obce Kyllini. Je vybudován ve stylu klasické antické architektury, evokující blízkost starověké Olympie, místa, kde se zrodily Olympijské hry. Nabízí ideální podmínky pro pohodovou relaxaci i možnost provozování řady sportovních aktivit.

1.

Olympia Oasis

Luxusní komplex je součástí Grecotel Olympia Riviera Resortu. Rozkládá se podél nádherného pobřeží západního Peloponésu u obce Kyllini. Nabízí ideální podmínky pro klidnou rodinnou dovolenou a současně možnost provozování řady sportovních aktivit.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---