Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalo Nero

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalo Nero, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Kalo Nero

Popis střediska Kalo Nero nebyl dosud přidán

Tipy na hotel v letovisku Kalo Nero

Dream Drop

Studia a apartmány Dream Drop jsou umístěny ve svěží zelené zóně v obci Kalo Nero. V obci samozřejmě nechybí řada obchodů, restaurací a místních taveren. Pro širší výběr je k dispozici město Kyparissia, které je vzdáleno přibližně 8 kilometrů, a kam se můžete dostat pravidelnou autobusovou dopravou. Zastávku najdeme ve vzdálenosti přibližně 150 metrů od ubytování. Díky krásné přírodě a blízkosti moře vytváří Dream Drop skvělé útočiště ke strávení poklidné dovolené.

1.

Messina Resort


Kalo Nero,  je vesnička v severnější části západního Peloponésu. Můžeme zodpovědně prohlásit, že hotel Messina Resort je nejlepším hotelem v tomto klidném letovisku. Řecko-američtí majitelé ho v roce 2006 postavili podle amerických standardů s prostornými pokoji a stylovým nábytkem. Jen cesta a cca 5 m ho dělí od písečné pláže, označené Modrou vlajkou, místy promíchanou s oblázky. Svůj oblíbený drink si můžete vychutnat i u prostorného bazénu - výhled na moře vás bude doprovázet i zde. Kalo Nero má ideální polohu na probádání celého Peloponésu. Můžete se vydat na sever do starověké Olympie, nebo na jih, kde objevíte malebné vesničky, známý Pilos v Navarinské zátoce nebo úchvatnou pláž Voidokilia. Hotel Messina Resort je výborným výběrem jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi, jelikož nabízí ubytování i ve 4-lůžkových apartmánech.

2.

Oasis

Menší komplex 30 bungalovů Oasis je zasazen jen 15 m od písečné pláže v klidném městečku Kalo Nero, kde je možné při troše štěstí zahlédnout chráněné želvy Karety obecné. Cenrum s restauracemi, obchody i místními tavernami je vzdálené 1 km od hotelu.

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 31. 3. 2019 Navštívil jsem Kalo Nero v červenci 2018.Ubytování v hotelu Oasis bylo velmi dobré a místní strava přímo vynikající.Jedná se o malé městečko a tomu,kdo chce prožít klidnou dovolenou,ho mohu vřele doporučit.Klidná pláž je přímo u hotelu a určitě vás nebude rušit ryk člunů,vodních skůtrů a pod.Důvod je prostý.Přímo na pláži se proplétáte mezi hnízdy karety obecné,která se zde v uvedené době líhne.Vidět úprk těch malých drobečků pod ochranu moře je fascinující.A západ slunce na Kalo Nero je pohádkový.

Doporučuje

Prima
--- • --- • ---
---